راهنما خرید لوازم جانبیکسب و کار

هفت هدیه ی تبلیغاتی خاص و به یاد ماندنی

در بازار پر رقابت این روزها تنها وسیله برای برای پیشرفت تبلیغات موثر می باشد. شما با تبلیغات می توانید اعتبار شرکت خود را افزایش دهید و نام برند خود را شناخته تر سازید و به این طریق مشتریان سابق خود را حفظ و مشتریان جدیدی ایجاد کنید. یکی از راهکارهای موثر و جذاب برای ماندنی کردن نام تجاری شرکت خود در اذهان عمومی هدیه های تبلیغاتی می باشد. هدیه های تبلیغاتی از جمله روش های تبلیغاتی است که می تواند حس وفاداری را در مشتریان به وجود آورد و در عین حال یک تبلیغات بلند مدت برای برند سازمانی شما فراهم کند. اگر قصد خرید هدیه ی تبلیغاتی دارید حتما به مجموعه ی بزرگ آواکادو نگاهی بیندازید. ما در این مجموعه انواع مختلفی از ست های تبلیغاتی را فراهم کرده ایم و کارشناسان ما در انتخاب هدیه ی تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه راهنمایی های لازم را به شما خواهند کرد. در این مقاله ما به معرفی تعدادی از هدیه های  تبلیغاتی خاص و به یاد ماندنی این مجموعه می پردازیم.

ست هدیه تبلیغاتی کویین ست

کویین ست به معنای واقعی کلمه یک ست هدیه تبلیغاتی ماندگار است. تمامی اقلام موجود در این ست کاربردی بوده و ماندگار می باشند به همین دلیل می توانند گزینه ها تبلیغاتی بلند مدت خوبی به شمار آیند. سالنامه 1403، کیف پول پالتویی، جاکارتی فلزی، جا کلیدی، خودکار و روان نویس فلزی اقلام موجود در این ست را تشکیل می دهند. روکش تمامی اقلام درون این ست از یک جنس و یک رنگ می باشد. تمامی این اقلام می تواند به طرز جذابی نمایانگر برند سازمانی شما در مکان های مختلف باشد و به این ترتیب به شناخته تر شدن نام تجاری سازمان شما کمک کند.

از دست ندهید
اورهان صنعت بهترین ارائه دهنده قالب فلزی، تخته روسی و دستگاه رول فرمینگ

ست هدیه تبلیغاتی  رومنس

اگر به دنبال گزینه های کاربردی و به یاد ماندنی در یک ست جمع و جور جهت تبلیغات هستید ست هدیه رومنس می تواند نیاز شما را برطرف کند. سرسید 1403 موجود در این ست می تواند حداقل یک سال نام برند شما که روی آن چاپ شده را در دید مخاطبان در محیط های مختلف قرار دهد. مورد دیگر موجود در این ست تراول ماگ می باشد. کاربردهای زیاد تراول ماگ در مکان های مختلف مثل دانشگاه، محل کار، باشگاه و… بر هیچکس پوشیده نیست. از انجا که تراول ماگ موجود در این ست از نوع با کیفیت بوده و دوام و ماندگاری زیادی دارد می تواند گزینه ی مناسبی برای چاپ نام و لوگوی سازمانی باشد تا بدین شکل تبدیل به تبلیغات بلند مدت در مکان های مختلف برای نام تجاری شما شود.

هدیه تبلیغاتی و سازمانی لاجورد

این هدیه ی علاوه بر ماندگار بودن نفیس و ارزشمند هم می باشد و همین مورد آن را جز هدیه های به یاد ماندنی قرار می دهد. اقلام درون این ست زیبا که درون یک هارد باکس با طراحی میناکاری قرار داده شده است شامل دو گلدان مسی پرداز سایز 12 و یک آجیل خوری مسی پرداز سایز 16 می باشد. روی ظروف مسی موجود درون این ست نقوش ظریف و زیبای میناکاری با دست و به سبک پرداز کشیده شده است. شما با حک کردن نام و لوگوی سازمانی خود در جاهایی از این هدیه که کارشناسان آواکادو به شما راهنمایی می کنند می توانید یک هدیه ماندنی برای مخاطب و یک تبلیغ به یاد ماندنی برای برند خود فراهم کنید.

هدیه تبلیغاتی و سازمانی لاجورد

پک هدیه تبلیغاتی گری ست

چهار مورد موجود در این ست به طرز زیبایی از لحاظ هارمونی رنگ با یکدیگر هماهنگی دارند و به طرز زیبایی درون یک هارد باکس قرار گرفته اند. پاور بانک و اسپیکر موجود در این ست از نوع با کیفیت بوده و جز موارد ماندگارهستند که کارایی زیادی در طی روز می توانند داشته باشند و باعث بیشتر دیده شدن برند سازمانی چاپ شده روی آن شوند. سالنامه 1403 موجود در این ست نیز حداقل یک سال برند سازمانی مورد نظر را در دید مخاطبان قرار می دهد و خودکار فلزی موجود نیز مدتها می تواند مبلغ نام سازمانی خاصی باشد. این ست می تواند گزینه ی تبلیغاتی به یاد ماندنی خوبی به حساب آید.

از دست ندهید
راهنمای خرید مونوپاد +معرفی انواع مونوپاد + بررسی ویژگی های یک مونوپاد خوب

مینی کافی ست  هدیه تبلیغاتی خاص

هدیه های سلامتی محور از جمله هدیه های به یاد ماندنی می باشد که مینی کافی ست یکی از نمونه های آن به شمار می آید. اقلام درون این ست یک عدد موکاپات یا قوری قهوه ساز، دو عدد فنجان جهت سرو قهوه و یک عدد سینی چوبی برای پذیرایی می باشد. این ست به یاد ماندنی که به طرز بسیار زیبا و جمع و جوری درون یک هارد باکس زیبا قرار گرفته می تواند در محل کار یا حتی در سفر همراه افراد باشد. سینی و فنجان های موجود در این ست گزینه های خوبی برای چاپ نام و لوگوی سازمان می باشد زیرا با هر بار سرو قهوه برند سازمانی شما در مقابل دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.

مینی کافی ست هدیه تبلیغاتی خاص

گلد ست یک هدیه تبلیغاتی خاص و جذاب

مجموعه منحصر به فرد آواکادو تمامی گزینه های تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد را درون این ست کنار هم قرار داده و یک ست مدیریتی خاص و به یاد ماندنی به وجود آورده است. کیف پول پالتویی، خودکار و روان نویس فلزی، جاکارتی فلزی و سالنامه ی 1403 موجود در این ست که درون یک هارد باکس زیبا قرار گرفته است دارای ترکیب رنگ طلایی و توسی می باشد که این ترکیب رنگ جذابیت خاصی به این ست داده است. پرکاربرد بودن اقلام درون این ست بر هیچ کس پوشیده نیست به طوری که شخص ممکن است طی روز چندین بار از این اقلام در مکان های مختلف استفاده کند و از آنجا که این اقلام دوام زیادی دارند و ماندگار می باشند باعث تبلیغات بلند مدت برای برند سازمانی مورد نظر می شوند. حتما این ست هدیه را در سایت آوا کادو ببینید.

از دست ندهید
چگونه از Twitter Spaces استفاده کنیم؟

آرسام ست ست هدیه خاص و جذاب

این ست هدیه نیز یک ست هدیه سازمانی یا تبلیغاتی جذاب است که شامل سر رسید رقعی داخل میباشد که همراه با یک خودکار فلزی درون یک هارد باکس قرار گرفته است. وجه تمایز این ست هدیه در برابر سایر هدایا قیمت بسیار مناسب آن است.

چرا باید هدایای سازمانی و تبلیغاتی را از آواکادو خرید کنیم؟

فروشگاه آواکادو که محصولات اصلی اش ور زمینه هدیه تبلیغاتی و سازمانی و ست های مدیریتی خاص است در سالهای اخیر فعالیت زیادی داشته است مجموعه ای کامل از انواع ست های خاص و به یاد ماندنی را در آرشیو خود دارد تنها کافی است شما به فروشگاه آواکادو مراجعه کنید و ست مورد نظر خود را به هر تعدادی که نیاز دارید سفارش دهید. مشاوران و کارشناسان حرفه ای ما در مجموعه ی آواکادو به شما راهنمایی های لازم، در مورد حک کردن نام و لوگوی سازمانی می دهند. در مورد اینکه تعداد مورد نظر تان تا قبل از عید نوروز تامین و به دست تان برسد نیز هیچ نگرانی نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا