راهنما خرید لوازم جانبیکسب و کار

راهنمای انتخاب معلم خصوصی از سایت تدریس خصوصی ایران مدرس

در این مقاله در رابطه با نحوه انتخاب استاد و مدرس خصوصی خوب از سایت ایران مدرس www.IranModares.com توضیحاتی ارائه می کنیم. اگر در جستجوی یک معلم خصوصی خوب، حرفه ای و با تجربه هستید به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید که در آن برای تمامی اساتید اطلاعات کامل، رزومه کاری و سوابق تدریس ارائه شده است.

راهنمای گام به گام انتخاب معلم خصوصی خوب و مجرب از سایت ایران مدرس

در سایت ایران مدرس برای تمامی دروس از ابتدایی تا دانشگاه، کامپیوتر و انواع نرم افزارها، زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی و …. اساتید بسیار خوبی حضور دارند. اگر در جستجوی یک استاد خوب برای درس مورد نظر خودتان هستید به صورت زیر عمل نمائید:

  • 1- در بالای صفحه اصلی سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.
  • 2- در صفحه ای که باز می شود، در بخش جستجو اسم درس مورد نظر خودتان را وارد نمائید. به عنوان مثال اگر می خواهید برای درس ریاضی لیست اساتید را ببینید، در بخش جستجو کلمه ریاضی را وارد نمائید.
  • 3- لیست اساتید را با دقت بررسی نمائید و یک استاد خوب را برای درس مورد نظرتان انتخاب کنید.
  • 4- برای مشاهده اطلاعات کاملتر و رزومه و سوابق تدریس هر استاد بر روی عکس ایشان کلیک کنید تا وارد صفحه آن استاد شوید.
  • 5- استاد مد نظر خودتان را انتخاب کنید و از طریق شماره تماس ارائه شده برای ایشان به صورت مستقیم با خود مدرس تماس حاصل نموده و کلاس را هماهنگ کنید.

از کجا معلم خصوصی بگیرم؟

همانطور که گفته شد، در جواب سوال از کجا معلم خصوصی بگیرم گفته شد که سایت تدریس خصوصی ایران مدرس https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php یکی از سایت های معتبر و قدیمی در این زمینه است. سایتهای جهانی دیگری مشابه ایران مدرس مانند سایت‌های Tutor.com، Preply، Skooli، TutorMe، www.hometutorsite.com و … هم وجود دارند اما قیمت تدریس خصوصی مدرسین داخل ایران ثبت نامی در ایران مدرس بسیار مناسب تر است. می توانید از سایتهای عمومی تبلیغات اینترنتی مانند دیوار، شیپور، روزنامه همشهری و … هم معلم خصوصی بگیرید اما در ایران مدرس که به صورت تخصصی در زمینه معرفی معلم خصوصی فعالیت دارد و برای هر درس و رشته ای در کل ایران استاد در آن ثبت نام کرده اند راحت تر می توانید یک معلم خصوصی خوب، مجرب، جدی و متعهد را انتخاب نمایید. همانطور که گفته شد در ایران مدرس واسطه ای در کار نیست و هزینه معلم خصوصی آنلاین و حضوری در کنار شماره تماس مستقیم اساتید و سوابق تدریس ایشان نمایش داده شده است.

از دست ندهید
خرید هدیه شرکتی و بازخورد آن در پیشرفت و تبلیغات شرکت ها

یک معلم خصوصی خوب و به روز می داند که در حال حاضر تدریس خصوصی آنلاین بسیار مهم و پر استفاده است. بنابراین چنین مدرسی با قلم نوری و ابزارهای لازم جهت تشکیل کلاس خصوصی مجازی کاملا آشنا است. به عنوان مثال، مدرسین به روز با روش های جدید تدریس و سایتها و اپلیکیشن هایی نظیر Zoom، Google Meet، Adobe Connect، Skyroom، VClass به صورت کامل آشنا هستند. البته استفاده از واتساپ و اسکایپ هم می تواند مفید باشد اما ابزارها و سایتهای تخصصی ذکر شده کیفیت بالاتری دارند. منبع: www.tabnak.ir

یکی از سایتهای معتبر و قدیمی انتخاب معلم خصوصی سایت ایران مدرس است که تا سال ۱۴۰۳ بیش از ۳۰۰۰۰ معلم خصوصی ثبت نامی دارد و شماره تماس مستقیم معلم های خصوصی و قیمت تدریس خصوصی برای هر ساعت یا هر جلسه تدریس توسط مدرسین در آن ثبت شده است. تدریس خصوصی زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک و شیمی و ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی سایر زبان های خارجی و دروس دانشگاهی و همچنین تدریس دروس کنکور در وب سایت ایران مدرس انجام می شود. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت ایران در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی دروس دبیرستان، کنکور و دانشگاهی است. در صورتیکه به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی در منزل و یا آموزش خصوصی در آموزشگاه نیازمندید به قسمت های مختلف وب سایت ایران مدرس (بخش تدریس خصوصی) مراجعه نموده و مدرس خصوصی خود را انتخاب نمایید.

انتخاب مدرس خصوصی اینترنتی

سایتهایی که به شما مدرسین خصوصی را معرفی می کنند معمولا پنل هایی برای ثبت نام مدرسین به صورت رایگان ، نقره ای و طلایی در نظر می گیرند. معمولا مدرسینی که از پنل های نقره ای و طلایی استفاده می کنندو حاضر می شوند مبلغی برای معرفی خودشان بپردازند افرادی جدی تر در زمینه کاری تدریس خصوصی محسوب می شوند  و احتمال این که متعهدتر عمل کنند بیشتر است. 

از دست ندهید
سماحساب بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات مالی در تهران

هزینه پرداختی برای کلاس های خصوصی

معلم خصوصی خوب کسی است که در کنار کیفیت مطلوب تدریس ، قیمتی مناسب برای کلاس هایش در نظر بگیرد. معمولا مدرسین با سابقه و حرفه ای تر که سر زبان ها افتاده اند و نامشان در زمینه تدریس خصوصی معتبر شده ، قیمت های بسیار بالاتری نسبت به سایر مدرسین برای کلاس های خودشان در نظر می گیرند. سایر مواردی که برای تعیین هزینه کلاس های خصوصی در نظر گرفته می شود عبارتند از : دانشگاه محل تحصیل ، مدرک تحصیلی ، درس تدریسی و سوابق کاری.

 معمولا پایین ترین قیمت معلم های خصوصی مربوط به دانشجویان در حال تحصیل است.  برخی از مدرسین برای جلب اعتماد مشتریان جلسه اول تدریس را به صورت رایگان برگزار می نمایند تا در صورت رضایت شما به کارشان ادامه دهید. برخی دیگر از مدرسین هم توافقی کار میکنند و با این که قیمت پایه ای برای تدریسشان در نظر می گیرند ولی برای قیمت با شما راه می آیند. منبع: beytoote.com

چرا کلاس خصوصی با مدرسین مجرب؟

مدرسین مجرب خودشان نکات مهمی که منجر به نتیجه گرفتن شاگردهایشان می شود را می دانند. به عنوان مثال، ارائه تمرین و مسئله برای زمان های بین کلاس ها و جلسات تدریس خصوصی و ارزیابی در کلاس های خصوصی اهمیت بالایی دارد. ارزیابی می تواند شامل سوال پرسیدن در کلاس و یا تمریناتی که قرار است در منزل انجام شود باشد. معلم خصوصی برای حصول بازدهی بسیار خوب باید مرتبا ارزیابی را انجام دهد و سوالاتی را حین تدریس بپرسد تا از پیشرفت شاگرد خودش مطمئن باشد. در این مقاله سعی شده است چنین نکات مهم و کلیدی ای مورد بررسی قرار گیرد. خوشبختانه، در سایت ایران مدرس اساتید بسیار خوب و مجربی حضور دارند که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، زبان انگلیسی، زبان فرانسه و آلمانی، فیزیک، شیمی، دروس دانشگاهی، کامپیوتر و نرم افزارهای مختلف، دروس مهندسی برق، مکانیک، عمران و … فعال هستند و برای هر درس و رشته ای می توانید استاد مورد نظر خودتان را از این وب سایت انتخاب نمائید. هر جای ایران، تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و یا هر جای جهان که ساکن هستید برای هر درس و رشته ای می توانید یکی از بهترین اساتید را از سایت ایران مدرس انتخاب نموده و به صورت آنلاین و یا حضوری کلاس خصوصی برگزار نمائید.

از دست ندهید
شوفاژ برقی: دوست یا دشمن؟

برخی از ویژگی های بسیار مهم برترین اساتید ایران و جهان

اساتید خوب و موفق معمولا حامی و پشتیبان شاگردهای خودشان هم هستند. این اساتید با دقت بالا شاگردهای خودشان را در کلاس های گروهی و یا کلاس های تدریس خصوصی زیر نظر دارند و برای هر شاگرد متناسب با سطح دانسته ها، روحیات و ویژگی های شاگرد روش تدریس مناسب را انتخاب می کنند. بسیاری از افراد همواره از یک معلم به عنوان بهترین معلم زندگی خودشان یاد می کنند. به عنوان مثال شخصی در درس شیمی اشکالات زیادی داشته است و حتی از این درس متنفر بوده است اما یک معلم شیمی خوب توانسته است با یک روند صحیح ایشان را به نتیجه عالی برساند. بهترین مدرسین معمولا اخلاق بسیار خوبی دارند و به شاگردهای خودشان احترام می گذارند. در کلاس درس این اساتید احترام متقابل موج می زند. حتی اگر برخی از شاگردها سعی کنند روند دیگری را در پیش بگیرند و کلاس را به سمتی پیش ببرند که نامناسب باشد، این اساتید با خوش اخلاقی و احترام چنین شاگردهایی را هم به مسیر صحیح باز می گرداند.

نرخ کلاس های خصوصی در ایران مدرس

در سایت ایران مدرس برای تمامی اساتید قیمت درخواستی ایشان و شماره تماس مستقیم مدرسین نمایش داده شده است. واضح است که نرخ کلاس های خصوصی آنلاین به نسبت کلاس های تدریس خصوصی در منزل توسط مدرسین خانم و آقا پایین تر است. به عنوان مثال یک مدرس مجرب که برای هر جلسه تدریس خصوصی شیمی حضوری در منزل قیمت 300 هزار تومان را مد نظر دارد، کلاس آنلاین را با نرخ 250 یا حتی 200 هزار تومان هم برگزار خواهد کرد. بنابراین اگر می خواهید معلم خصوصی زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک، زیست، عربی و یا هر درس دیگری را با قیمت مناسب داشته باشید از کلاس های مجازی به جای کلاس حضوری استفاده نمائید. نکته بسیار مهمی که در اینجا باید ذکر گردد این است که برای انتخاب معلم خصوصی اولویت اول را قیمت کلاس در نظر نگیرید. نباید فقط در جستجوی این باشید که از کلاس خصوصی ارزان استفاده نمائید. سعی کنید با یک معلم خوب و با تجربه کلاس برگزار کنید هر چند برای هر جلسه تدریس هزینه بیشتری را دریافت نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

از دست ندهید
رشد بیزینس در تبریز با 3 خدمات جهانی مارکتینگ

منبع: teaching.iranmodares.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا