کسب و کار

خرید تاج گل ترحیم از آنام فلاور

احتمالا می دانید که گل ها معانی مختلفی دارند و هر یک از آن ها می‌توانند به عنوان ابزاری برای انتقال احساسات از طرف شما به طرف مقابل استفاده گردند. حال اگر به مراسم عزاداری دعوت شده اید و قصد دارید با دست پر به مراسم بروید، خرید تاج گل ترحیم از آنام فلاور میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد. تاج گل ترحیم میتواند نشان دهنده احساسات مختلف شما نسبت به شخص متوفی و خانواده آن مرحوم باشد. تاج گل یکی از نمادهایی است که در مراسم تشییع جنازه و ترحیم به کار می‌رود. با اهدای یک تاج گل ترحیم به خانواده متوفی، شما می‌توانید نشان دهید که چقدر از رحلت این عزیز ناراحت هستید. خرید تاج گل ترحیم به عنوان یک نماد از همدردی و تسلیت می‌تواند به بازماندگان عزیز از دست رفته کمک کند تا این لحظات دردناک را با آرامش بیشتری سپری کنند. این راهی است که می‌توانید احترام و ارادت خود را نسبت به روح متوفی و خانواده‌اش نشان دهید و در کنار آنها باشید.

منظور از تاج گل ترحیم چیست؟

تاج گل ترحیم تفاوت زیادی با شاخه گل و یا دسته گل دارد و باید بگوییم که در تاج گل ترحیم از تعداد زیادی گل در انواع مختلف استفاده می‌شود. این تعداد زیاد گل وقتی فشرده می‌شوند روی پایه ای چوبی قرار می‌گیرند و در نهایت از طریق یک ماشین و به صورت مستقیم به محل ختم ارسال می‌شوند.

عوامل تعیین کننده در قیمت تاج گل ترحیم

عوامل تعیین کننده در قیمت تاج گل ترحیم

طبیعتا عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند روی قیمت نهایی تاج گل ترحیم تأثیر بگذارند که از جمله این عوامل میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم؛

از دست ندهید
زمان های انگلیسی در یک نگاه - 12 زمان انگلیسی

تعداد گل

یکی از موارد بسیار مهم که تأثیر زیادی روی قیمت نهایی تاج ترحیم میگذارد، تعداد گل های به کار رفته در تاج گل است و شما حین انتخاب تعداد گل باید سلیقه خانواده شخص متوفی را در نظر بگیرید. هر چه تعداد گل های به کار رفته در تاج گل زیاد باشد، هزینه نهایی تاج گل نیز بالا خواهد بود. به طور کلی در تاج گل ترحیم از تعداد گل های زیادی استفاده می‌شود. هر چند که شما می‌توانید در انتخاب خود از تعداد کمتر گل استفاده کنید که در نهایت تاج گلی ساده و شیک تحویل خواهید گرفت که قیمت ارزانی نیز خواهد داشت.

نوع گل

گل های ارکیده، میخک، داوودی، زرشکی، نیلوفر از جمله گل های رایج و متداول برای استفاده در تاج گل ترحیم میباشند. هر چند که هیچ اجباری برای استفاده از کدام نوع گل وجود ندارد. البته برخی از افراد فکر می‌کنند که هر چه به خانواده شخص متوفی نزدیک تر باشند، باید تاج گلی با اندازه بزرگ تر سفارش دهند.

طرح و شکل

طراحی تاج گل ترحیم باید طبق سلیقه خانواده مرحوم سفارش داده شوند و باب پسند آن ها باشد. قطع به یقین هر چقدر طرح ساده ای برای سفارشتان در نظر بگیرید، هزینه آن نیز کمتر خواهد بود.

اندازه تاج گل

سعی کنید در انتخاب اندازه تاج گل،   به مسئله جابه‌جایی و ظرفیت مکان ختم توجه داشته باشید به طوری که به راحتی بتوان تاج گل را در مجلس ختم جای داد. هر چه اندازه تاج گل بزرگ تر باشد، هزینه بیشتری نیز خواهد داشت.

از دست ندهید
کاربرد پارتیشن فلزی چیست؟

نکات مهم حین خرید تاج گل ترحیم

بهتر است حین خرید تاج گل ترحیم موارد زیر را رعایت کنید تا در نهایت بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و تاج گلی مناسب به محل ختم ارسال کنید.

انتخاب فروشگاهی معتبر؛ قدم اول برای خرید تاج گل ترحیم، انتخاب یک فروشگاه معتبر و درست است. متاسفانه وقتی افراد با خبر مرگ یکی از عزیزان و یا آشنایان خود مواجه می‌شوند، به دلیل ناراحتی زیاد قدرتی برای انتخاب یک فروشگاه معتبر ندارند. در این شرایط آن ها می‌توانند با مراجعه به یک فروشگاه با سابقه و معتبر از انواع تاج گل های مختلف، تاج گلی مناسب انتخاب کنند.

بررسی قیمت؛ قیمت تاج گل برای اکثر افراد مسئله مهمی است و اکثرا ترجیح می‌دهند با صرفه هزینه کمتری این تاج گل را خریداری کنند. شما می‌توانید قبل از خرید، قیمت های مختلف تاج گل ها را با یکدیگر مقایسه کنید. البته توجه داشته باشید که همه تاج گل های ارزان قیمت نیز کیفیت مناسبی نخواهند داشت.

کیفیت تاج گل ترحیم

یکی از نکات بسیار مهمی که باید در هنگام خرید تاج گل ترحیم در نظر بگیرید، کیفیت گل های به کار رفته در تاج گل است. توجه داشته باشید که هر چقدر این گل ها با کیفیت و تازه باشند، به همان اندازه نیز تا انتهای مراسم سالم می‌مانند. اگر فروشگاه بخواد از گل های بی کیفیت برای تزئین تاج گل ترحیم استفاده کنید، پس از گذشت مدتی گل های تاج گل پژمرده شده و زیبایی خود را از دست می‌دهند.

گل های به کار رفته در تاج گل ترحیم

همان طور ‌که گفتیم در تاج گل ترحیم از گل های متنوعی استفاده می‌شود که استفاده از آن ها بر اساس نماد و مفهومی که هر یک دارد، صورت می‌گیرد. در اکثر تاج گل های ترحیم از گل های میخک، داوودی، گلایول، لیلیوم، آنتریوم و … استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که استفاده از این گل ها می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی روحیه بازماندگان بگذارد. به عنوان مثال گل گلایول معنی زندگی دوباره دارد و به عنوان افزایش روحیه برای خانواده شخص متوفی به کار می‌رود.

از دست ندهید
اورهان صنعت بهترین ارائه دهنده قالب فلزی، تخته روسی و دستگاه رول فرمینگ

تزئین تاج گل ترحیم

تاج گل ترحیم نیز همانند دیگر دسته گل ها و یا شاخه گل ها به خلاقیت نیاز دارد و برای درست کردن آن باید ایده های خوبی در ذهن خود داشته باشید با این تفاوت که بیشترین هدف شما از ساختن این تاج گل ترحیم، تسلی خاطر برای بازماندگان شخص مرحوم است. مجموعه آنام فلاور از افراد مجرب و ایده پرداز استفاده می‌کند که می‌توانند بروز ترین مدل ها و طرح های تاج گل را برایتان پیاده کنند.

مناسب ترین رنگ برای تاج گل ترحیم

مناسب ترین رنگ برای تاج گل ترحیم

علاوه بر این که هر نوع گل معنی و مفهوم خاصی دارد، رنگ گل ها نیز نشان دهنده معانی مختلفی است. در نتیجه هنگام انتخاب تاج گل ترحیم بهتر است علاوه بر نوع گل به رنگ گل به کار رفته نیز توجه داشته باشیم. از آن جایی که رنگ سفید گل نشان دهنده پاکی و معصومیت است و احساس آرامش بیشتری به مخاطب القا میکند، در تاج گل های مخصوص ترحیم از رنگ سفید بیشتر استفاده می‌شود.

پیام تسلیت مناسب بر روی تاج گل ترحیم

تاج گل ترحیم در جایگاه خودش به نوعی پیام رسان برای خانواده شخص مرحوم است تا بتوانیم احساسات گوناگون خودمان را به طرف مقابل اعمال کنیم. حال این که میتوانیم ضمن آن، پیامی متنی جهت تسلیت به اعضای خانواده شخص مرحوم روی تاج گل بچسبانیم. به طور کلی تاج گل های ترحیم دارای قسمتی جهت قرار دادن اطلاعات فرد هدیه دهنده هستند تا در زمان شلوغی خانواده مرحوم بتوانند تشخیص دهنده که تاج گل از طرف چه کسی میباشد.

از دست ندهید
بررسی قیمت روز سیم خاردار، فنس، پایه فنس و …. در شهر مفتول

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا