نماد سایت هایپرمال

راهنمای خرید بهترین ماشین لباسشویی LG + بررسی قابلیت TWIN Wash در لباس شویی ال جی

خرید لباسشویی LG

ال جی با تولید قدرتمندترین، زیباترین و بهترین ماشین لباسشویی LG، کار را برای انتخاب یک ماشین لباسشویی سخت‌تر کرده است. از بین محصولات تولید شده ال جی که برای شست‌وشوی البسه به کار می‌روند، انتخاب یک محصول به عنوان بهترین دستگاه، کاری بسیار سخت است. این غول تکنولوژی، قدرت خود را در تولید ماشین لباسشویی، به رخ رقیبان کشیده و با تولید بهترین ماشین لباسشویی‌ها و با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها توانسته به یکی از بهترین‌های این صنعت تبدیل شود.هرچند محصولات لباسشویی LG، به ندرت در داخل ایران خرید و فروش می‌شوند، اما برای راهنمایی کاربران عزیز در هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی ال جی، و اشنایی با مشخصات و ویژگی محصولات برندی که قصد خرید آن را دارید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.


فهرست مطالب


بهترین ماشین لباسشویی ال جی چه ویژگی‌هایی دارد؟

در جدیدترین و بهترین ماشین های لباسشویی‌ LG شاهد استفاده از عبارت TWIN Wash هستیم. این عبارت یکی از هوشمندانه‌ترین فناوری‌هایی بوده که در ساخت ماشین‌های لباسشویی‌ ال جی به کار برده شده است. این قابلیت با استفاده از دو مخزن جداگانه، به خریداران امکان شست‌وشوی دو نوع مختلف از لباس‌ها را به صورت همزمان می‌دهد.

در مخزن اصلی می‌توانید لباس‌های معمولی با حجم بالا و در مخزن پایینی لباس‌های ظریف را شست‌وشو دهید. این فناوری، اولین بار توسط برند ال جی معرفی و در ماشین‌های لباسشویی‌ ال جی به کار برده شد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین لباسشویی بوش را بخوانید. با استفاده از قابلیت TWIN Wash، زمان شست‌وشوی لباس‌ها تا 50 درصد کاهش می‌یابد.

اکثر ماشین‌های لباسشویی‌ LG، از موتور اینورتر دایرکت درایو استفاده می‌کنند. در این نوع از موتورها، برای اتصال موتور و مخزن، هیچ تسمه‌ای قرار داده نشده و مخزن به طور مستقیم به موتور متصل می‌شود. موتور اینورتر دایرکت درایو، در هنگام کارکرد، صدای کمتری تولید می‌کند و در بهترین ماشین لباسشویی ال جی از این موتور استفاده شده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های این موتور، اندازه کوچک‌تر آن است که با نام Slim Inverter DD شناخته می‌شود. این عبارت به معنی استفاده از موتور باریک اینورتر دایرکت درایو است. تمامی موتورهای ال جی (LG)، دارای ضمانت‌نامه 10 ساله هستند و این امر نشان دهنده کیفیت بالای محصولات ال جی است.

قابلیت True Steam در بهترین لباس شویی های ال جی

True Steam یکی دیگر از قابلیت‌های ماشین‌های لباسشویی‌ LG است که باعث کاهش 99 درصدی مواد آلرژی‌زا در لباس‌ها می‌شود. خود این قابلیت از سه فرایند مختلف و جدا تشکیل شده که با انتخاب این قابلیت، به ترتیب شاهد فعال شدن سیکل شست‌وشوی ضد آلرژی، Steam Refresh و بخار نرم کننده خواهید بود. این قابلیت علاوه بر از بین بردن عوامل آلرژی‌زا، چروک لباس‌های شسته شده را نیز تا مقدار زیادی کاهش می‌دهد. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین لباسشویی را بخوانید.

ماشین‌های لباسشویی‌ LG را می‌توانید با انواع ظرفیت مخزن از 6 تا 16 کیلوگرم تهیه کنید. محصولات لباسشویی جدید ال جی به سه دسته کلی TWIN Wash، ماشین لباسشویی درب از بالای ال جی و درب از جلوی ال جی تقسیم می‌شود. بهترین ماشین لباسشویی ال جی درب از بالا، در سه نوع مختلف با دو ظرفیت 16 و 12.5 کیلوگرمی موجود هستند.

ماشین‌های لباسشویی‌ درب از جلو نیز در ظرفیت‌های 6 الی 10.5 کیلویی تولید می‌شوند و قابلیت‌های متنوع و مختلفی دارند. در TWIN Wash‌ها نیز شاهد ظرفیت 10 الی 12 کیلویی هستیم که در مدل‌های مختلف، ظرفیت خشک‌کن نیز متغیر است. حال که با انواع مدل‌ها و برخی ویژگی‌های بهترین ماشین لباسشویی ال جی آشنا شدید، وقت معرفی سه محصول منتخب از این سه دسته متفاوت رسیده است.

قابلیت های Motion6 و Direct Drive  در لباسشویی LG

از جمله مهم‌ترین فناوری‌های بکار رفته در لباسشویی الجی، تکنولوژی Motion6 و Direct Drive است که نزدیک‌ترین حالت شستشو با دست را تداعی کرده است.

با حرکاتی مانند: پیچاندن لباس‌ها، غلتاندن آن‌ها، تاباندن، چرخاندن و حرکات پله‌ای لباس‌ها را در بالاترین کیفیت شسته و کمترین آسیب را به بافت آن‌ها وارد می‌کند.

عوامل مهم در خرید و انتخاب ماشین لباسشویی LG

برای خرید ماشین لباسشویی LG به عنوان وسیله‌ای که بسیار کاربردی است و هفته‌ای یک یا دوبار مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید به نکاتی توجه کنید که غافل شدن از آن به معنای دور ریختن پول و پشیمانی است. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید ماشین ظرفشویی ال جی را بخوانید.

سخن پایانی

شما در این مقاله با راهنمای خرید ماشین لباسشویی LG آشنا شدید. همچنین از مخصات و ویژگی های آن آگاه شدید. اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

سوالات متداول

چرا در ماشین لباسشویی ال جی پودر و کف روی لباس‌ها باقی می‌ماند؟

ماشین لباسشویی ال جی گاهی به دلیل کیفیت مواد شوینده، میزان مواد شوینده و نحوه استفاده نا‌صحیح از برنامه‌های شتسشتو باعث می‌شود لک پودر و کف روی لباس‌ها باقی بماند.به شما توصیه می‌کنیم برای برطرف کردن این مشکل، راهنمای رفع ایراد باقی ماندن پودر و کف بر روی لباسها در ماشین لباسشویی را مطالعه کنید و در صورت نیاز برای تعمیرماشین لباسشویی ال جی از سوی کارشناس اقدام نمایید.

علت تکان خوردن و لرزش ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

دلایل متعددی مانند عدم تراز بندی صحیح لباسشویی، محل قرارگیری دستگاه، دور خشک کن، حجم و قواره لباس، ایرادات مربوط به پایه‌ها، کمک فنر و … می‌تواند باعث لرزش و حرکت لباسشویی LG شود.به شما توصیه می‌کنیم برای برطرف کردن مشکل لرزش و تکان خوردن لباسشویی نکات رفع ایراد لرزش در ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنید و در صورت نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از سوی کارشناس اقدام کنید.

خروج از نسخه موبایل